تبلیغات
عشق یعنی ...

                    عشق یعنی ...

به نام خدای عاشقی ها

عشق یعنی لافتی الا علی
عشق یعنی رهبرم سید علی

"تلاش برخی برای تخریب چادر مبارزه صریح با آیات قرآن است"

مدیر دفتر پژوهش‌های فرهنگی زنان مؤسسه امام‌خمینی(ره) گفت: تلاش برخی افراد در داخل كشور به منظور تخریب چادر آن هم در ماه مبارك رمضان، ماه نزول قرآن، مخالفت صریح با مبانی اسلام و آیات قرآن است.

 
مریم معین‌الاسلام در گفت‌و‌گو با  فارس ، در ‌خصوص اظهارات اخیر مهدی كلهر مشاور سابق رسانه‌ای رئیس‌جمهور در ‌خصوص چادر مشكی اظهار داشت: دشمن از وقتی كه جایگاه زنان مسلمان ایرانی را در زمینه الگوسازی برای سایر زنان جهان درك كرد، به مبارزه با حجاب او پرداخت و در این راه برای حذف چادر تلاش بسیاری كرد. 
 
وی در ادامه افزود: چادر نماد زن مسلمان ایرانی است و دشمن تلاش‌های بسیاری را برای حذف حجاب زن مسلمان ایرانی اجرا كرده است. 
 
مدیر دفتر پژوهش‌های فرهنگی زنان مؤسسه امام‌خمینی(ره) بیان كرد: "زالمای خلیل زاد " سفیر آمریكا در عراق اعلام كرد برای حذف چادر مشكی زن مسلمان باید به جعل حدیث پرداخت و یكی از مواردی كه جعل كردند، این بود كه مشكی رنگ فرعون است و چادر مشكی در اسلام مكروه است و زن مسلمان نباید از چادر مشكی استفاده كند. 
 
معین‌الاسلام با بیان اینكه دشمن با طرح موضوعات مختلف همچون استفاده از چادر مشكی و افزایش افسردگی زنان، سعی در حذف چادر مشكی دارد، گفت: یكی از جاسوسان ناتوی فرهنگی در ایران اعلام می‌كند كه پس از صرف هزینه‌های بسیار در ایران توانستیم چادر مشكی زنان مسلمان را از آنها گرفته و آنها را ترغیب به استفاده از مانتو كنیم و اگر بتوانیم روسری را نیز از آنها بگیریم، دیگر اثری از اسلام و انقلاب در این كشور باقی نمی‌ماند. 
 
وی عنوان كرد: متأسفانه این روزها برخی افراد در داخل كشور همنوا با دشمنان دین و اسلام حركت كرده و سعی در تخریب حجاب برتر زن مسلمان یعنی چادر مشكی دارند؛ در حالی كه چادر ریشه در قرآن دارد. 
 
مدیر دفتر پژوهش‌های فرهنگی زنان مؤسسه امام‌خمینی (ره) با اشاره به اینكه در قرآن آمده است به زنان بگویید جلباب را بر سر بگذارند، ‌گفت: بیشتر مفسران جلباب را چادر مشكی می‌دانند؛ از این رو افرادی كه برای تخریب چادر مشكی اقدام می‌كنند، به مبارزه با آیات قرآن برخاسته‌اند. 
 
معین‌الاسلام اضافه كرد: مشكی رنگی است كه عظمت و سنگینی می‌آورد، در اسلام تكبر زن در خارج از منزل ضروری است نا نامحرمان اجازه تجاوز به حریم او را پیدا نكنند. 
 
وی بیان كرد: تلاش عده‌ای از افراد در داخل كشور به منظور تخریب چادر در ماه مبارك رمضان، ماه نزول قرآن، مخالفت صریح با مبانی اساسی اسلام و آیات قرآن است. 
 
به نقل از رجا نیوز
پونیشا :: نیروی کار مجازی