تبلیغات
عشق یعنی ...

                    عشق یعنی ...

به نام خدای عاشقی ها

عشق یعنی لافتی الا علی
عشق یعنی رهبرم سید علی۱۳ آبان امسال که تقریبا داغش را گذاشتند روی دل ملت... شعار انقلابی «مرگ بر آمریکا» را تبدیل کردند به شعار کلی مرگ بر استکبار! هر چند آنها که باید داد می‌زدند، این کار را کردند.


ادامه ی عاشقی را بخوانید

به گزارش شیرازه علیرضا قربانی در مطلبی با عنوان «اجازه هست داد بزنیم؟» در فارس نوشت:

۱۳ آبان امسال که تقریبا داغش را گذاشتند روی دل ملت، پیدا و پنهان به صراحت یا با پیغام فریاد دیرپای ظلم‌ستیزی ملت ایران را که بیشتر از هر چیزی در شعار انقلابی «مرگ بر آمریکا» متراکم می‌شود را تبدیل کردند به شعار کلی مرگ بر استکبار! هر چند آنها که باید داد می‌زدند، این کار را کردند.

خوشبختانه مذاکرات ژنو هم در دور نخست به نتیجه رسید و صرف نظر از نتایج سیاسی و دیپلماتیک حاصل از آن، در این فاصله نسبتا طولانی از سوم آذر ۹۲ تا کنون، تقریبا هفته و روزی نیست که یکی از مقامات آمریکایی، و گاه در اقداماتی مسابقه‌وار، چند نفری کینه‌توزانه‌ترین عبارات دشمنانه را علیه ایران اسلامی بر زبان نیاورند. آشکارا علیه حقوق حقه مردم ایران سخن می‌گویند و حتی با گستاخی، تمام مشکلات ناشی از برخی تصمیمات مدیریتی در داخل کشور ما برای توزیع سبد کالا را به حساب تأثیرگذاری سیاست‌های خصمانه خودشان علیه دولت و مردم ایران می‌گذارند.

با این همه دعوت رئیس‌ جمهور محترم برای شرکت مردم در تظاهرات روز تاریخی ۲۲ بهمن و تکرار حماسه سیاسی دیگری، و تکرار این دعوت از سوی دیگر مقامات دولتی از جمله وزیر دادگستری که در پاسخ به تهدیدات اخیر معاون وزیر امور خارجه آمریکا گفته‌است: «روسا و مقامات بالاتر از آنها نیز عددی نیستند که بخواهند ایران را تهدید کنند و آنها تاکنون بارها این کار را کرده‌اند و مردم در ۲۲ بهمن امسال نیز مانند سال‌های گذشته پاسخ قاطعی را به آنها خواهند داد.» هم بر ضرورت و اهمیت این موضوع می‌افزاید.

برای نویسنده این سطور جالب بود که در خبری دیدم که حتی دیپلمات خندان این روزهای جمهوری اسلامی یعنی آقای ظریف وزیر امور خارجه هم گویا از ادامه گستاخی مقامات آمریکایی به تنگ آمده‌ است.

وی در عین حال که اظهارات ضد ایرانی مقامات آمریکایی را بیشتر برای مصارف داخلی آمریکا تفسیر کرده ‌است، اما مانند دیگر عضو کابینه دولت یازدهم گفته ‌است که «مردم یک بار دیگر در ۲۲ بهمن پاسخ آنها را خواهند».

سابقه راهپیمایی تاریخی ۲۲ بهمن از ابتدا تا به امروز روشن است، رساترین فریاد مردم انقلابی ایران در این روز بزرگ، نفی سلطه‌طلبی شیطان بزرگ و شعار مبارک «مرگ بر آمریکا» است، حالا که آمریکایی‌ها بیشتر و آشکارتر از همیشه بر دشمنی علیه مردم و دولت ایران اصرار دارند، و متاسفانه، پاسخ درخوری از سوی دستگاه‌های رسمی مربوطه دریافت نمی‌کنند، اگر مانعی در مسیر فریاد کاملا مردمی «مرگ بر آمریکا» قرار گیرد، ممکن است دشمن را به این توهم وا دارد که واقعا، حربه‌اش علیه ملت ایران هم کارگر افتاده‌است. البته که کسی نمی‌‌تواند جلوی فریاد خودجوش مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را بگیرد، با این وجود چه قدر زیبا و جذاب خواهد بود، اگر مثل خیلی از سال‌های خوب انقلاب شاهد مشت‌های گره کرده مسئولان و مردم در کنار هم برای دفاع از حقوق مردم و پاسخ به یاوه‌های دشمنان باشیم، اجازه دهید با همه وجود، مثل همیشه داد بزنیم مرگ بر آمریکا، شما هم دریغ نکنید؛ مشت‌هایتان را گره کنید و مثل مردم صدایتان را آزاد کنید، خواهید دید چه حس خوبی دارد...
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 21 بهمن 1392 توسط صبورا .
طبقه بندی: مناسبت ها 


پونیشا :: نیروی کار مجازی