عشق یعنی ...

به نام خدای عاشقی ها

عشق یعنی لافتی الا علی
عشق یعنی رهبرم سید علی

ادامه ی عاشقی را ببینید

 

 

 هر طرح عملیاتی باید بر مبنای اصلِ «همه‌ی فلسطین برای همه‌ی مردم فلسطین» باشد. فلسطین، فلسطینِ «از نهر تا بحر» است، نه حتّی یک وجب کمتر.

۱۳۹۰/۰۷/۰۹

بیانات امام خامنه ای در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین‌

 

 

بیش از شش دهه از فاجعه‌ی غصب فلسطین میگذرد. عوامل اصلی این فاجعه‌ی خونین، همه شناخته‌شده‌اند و دولت استعمارگر انگلیس در رأس آنهاست، که سیاست و سلاح و نیروی نظامی و امنیتی و اقتصادی و فرهنگی آن و سپس دیگر دولتهای مستکبر غربی و شرقی، در خدمت این

ظلم بزرگ به کار افتاد

۱۳۹۰/۰۷/۰۹

بیانات امام خامنه ای در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین‌

 

 

امام بزرگوار ما اعلام کردند که یکی از هدف های این انقلاب، آزادی سرزمین فلسطین و قطع غده‌ی سرطانی اسرائیل است.

۱۳۹۰/۰۷/۰۹

بیانات امام خامنه ای در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین‌

 

 

 دو نکته را (در مورد مساله ی فلسطین) پیشاپیش باید روشن کرد

نکته ی اول مدعای ما آزادی فلسطین است، نه آزادیِ بخشی از فلسطین. هر طرحی که بخواهد فلسطین را تقسیم کند، یکسره مردود است

 نکته‌ی دوم آن است که برای دستیابی به این هدف والا، کار لازم است، نه حرف؛ جدی بودن لازم است، نه کارهای نمایشی؛ صبر و تدبیر لازم است، نه رفتارهای بیصبرانه و دچار تلوّن. باید به افقهای دور نگریست و قدم به قدم با عزم و توکل و امید به پیش رفت. دولتها و ملتهای مسلمان، هر یک میتوانند نقش و سهم خود از این مجاهدت همگانی را بشناسند و باذن الله جدول مقاومت را پر کنند.

۱۳۹۰/۰۷/۰۹

بیانات امام خامنه ای در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین‌

 

 

امروز ترفند صهیونیست ها و پشتیبانانشان - که دولت امریکا مهمترین پشتیبان آنهاست - این است که از نام زیبای صلح استفاده میکنند: آقا صلح کنید؛ این حرف ها چیست!؟ بله؛ صلح چیز خیلی خوبی است؛ اما صلح کجا و با چه کسی!؟ کسی وارد خانه شما شده، به‌زور در را شکسته و شما را کتک زده، به عیال و اولادتان اهانت کرده و از سه اتاقی که شما دارید، دو تا و نصفش را گرفته نشسته است؛ بعد بگوید شما چرا بیخودی مرتّب به این و آن شکایت میکنید؛ مرتّب دعوا و معارضه میکنید؛ بیایید با هم صلح کنیم. آیا این صلح شد!؟ صلح این است که شما از خانه بیرون بروید؛ اگر با هم جنگی داشتیم، آن وقت بیایند صلحمان بدهند

بیانات امام خامنه ای در خطبه‌‌های نمازجمعه، ۱۳۷۸/۱۰/۱۰

 

 

دستگاه های استکبار و سیاست های استکباری همه‌ی تلاش خودشان را به کار بردند که جمهوری اسلامی را منصرف کنند از حمایت فلسطین. ما ایستادیم پای مسئله‌ی فلسطین. سعی کردند مسئله‌ی مذهبی و طائفی را بزرگ کنند؛ جمهوری اسلامی در کنار برادران مسلمان خود از هر مذهب، از شیعه و سنی و فِرَق مختلف اسلامی ایستاد. 

بیانات امام خامنه ای در دیدار شرکت‌کنندگان در اجلاس جهانی زنان و بیداری اسلامی، ۱۳۹۱/۴/۲۱

 

 

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 مرداد 1393 توسط صبورا .


پونیشا :: نیروی کار مجازی
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات