عشق یعنی ...

به نام خدای عاشقی ها

عشق یعنی لافتی الا علی
عشق یعنی رهبرم سید علیبرای مشاهده ی عکس با کیفیت بالا، اینجا را کلیک کنید (حجم: 996 کیلوبایت)
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 آبان 1391 توسط صبورا .
طبقه بندی: صدای سخن عشق (بیانات، پیام ها و ...) اندر کوی جانان (جملات قصار امام خمینی و امام خامنه ای) قسمت دوم

چالشهاى ما با استكبار جهانى تمام كه نشده است - تمام هم نخواهد شد، عیبى هم ندارد - چالش و زورآزمائى، براى یك ملت ورزش است و او را روزبهروز قوىتر میكند... لیكن باید مراقب بود، فهمید كه چالش هست، فهمید كه حریف چه كار میخواهد بكند، فهمید كه راه مقابلهى با حریف چیست. اگر اینها را نفهمیدیم، اگر دچار نفهمى شدیم، اگر دچار راحتطلبى شدیم، اگر از بیّنات و واضحات غفلت كردیم، شكست میخوریم؛

 

یكى از كارهاى اساسى ما، حفظ این اراده و عزمِ معطوف به اطاعت از پروردگار عالم است؛ این شرط اول است. یكىاش اتحاد ماست، یكىاش تلاش ماست

 

یكى از راهها، ایجاد وحدت است. اختلافات مضر است. هم اختلافات بین مسئولین مضر است؛ هم بدتر از آن، كشاندن اختلاف میان مردم مضر است. این را من به مسئولین، به رؤساى محترم هشدار میدهم

 

آنها هى دنبال اینند كه یك كارى پیدا كنند. یكى از كارهاى مهم آنها این است كه با روشهاى موذیانه و موریانهوار، بین ما اختلاف بیندازند؛ این جزو كارهاى رائج اینهاست... ما باید حواسمان جمع باشد. باید اختلافات به حداقل برسد.
البته اختلاف نظر، فراوان است؛ هیچ اشكالى هم ندارد - دو نفر مسئولند، رفیقند، اختلاف نظر هم دارند؛ همیشه هم بوده است - اما اختلاف نظر نباید به اختلاف در عمل و اختلاف در برخوردهاى گوناگون، به اختلاف علنى، به گریبانگیرى، به مچگیرى در مقابل چشم مردم منتهى شود

 

. از امروز تا روز انتخابات، هر كسى احساسات مردم را در جهت ایجاد اختلاف به كار بگیرد، قطعاً به كشور خیانت كرده.


ادامه ی عاشقی را ببینیدادامه ی عاشقی

نوشته شده در تاریخ شنبه 27 آبان 1391 توسط صبورا .
طبقه بندی: صدای سخن عشق (بیانات، پیام ها و ...) قسمت اول

اسلام عالىترین مسئله در باب تشكیل جامعهى اسلامى و نظام اسلامى و دنیاى اسلامى را در مسئلهى غدیر متجلى كرده است. امیدواریم كه ما به معناى واقعى كلمه، به دنبال مفهوم و مضمون و معناى حقیقى غدیر و ولایت باشیم؛ كه این را شما جوانها باید در ذهنتان داشته باشید و انشاءاللّه در طول زندگى دنبال كنید

 

از سال 32 تا الان كه نزدیك سال 92 هستیم - یعنى در طول حدود شصت سال - یك مبارزه بین ملت ایران از یك طرف، و دولت مستكبر آمریكا از طرف دیگر، به راه افتاده؛ تا امروز كى پیروز این میدان است؟...ملت ایران در تمام این مدت و تا امروز، پیروز این میدان عظیم است.

دلیلش این است كه اینها میخواستند انقلاب را از بین ببرند، اما انقلاب ماند؛ انقلاب نه فقط ماند، بلكه روزبهروز قوىتر شد .... ملت ایران به عنوان یك ملت پولادین، یك ملت مقاوم، یك ملت مؤمن، یك ملت بابصیرت، در دنیا معرفى شده است و در كشور، نظام اسلامى توانسته كشور را متحول كند... امروز بصیرت و آگاهى و تحلیل سیاسى و عمق در مسائل در كشور همگانى شده. ما پیش رفتیم؛ در زمینهى مادى پیش رفتیم، در زمینهى معنوى پیش رفتیم؛

آن طرف قضیه، دولتمردان آمریكا هستند؛ دولت مستكبر آمریكاست. در دنیا هیچ كس نیست كه شك داشته باشد در این كه آمریكا در این سى سال، بیش از سى رتبه از لحاظ اقتدار و وجاهت جهانى سقوط كرده... امروز هیچ دولتى در دنیا به قدر دولت آمریكا منفور نیست.

 

در یك جملهى كوتاه میشود اینجور نتیجهگیرى كرد كه قدرت آمریكا، دولت آمریكا، استكبار آمریكا كه در مقابل ملت ایران قرار گرفته بود و این مبارزهى طولانى را از سال 32 با ملت ایران شروع كرده بود - كه امسال سال 91 است - در این مبارزه، آن كه شكست خورده، همان دولت مستكبرِ متكبرِ خودبزرگبین آمریكاست؛ و آن كه پیروز شده، ملت سرافرازِ مصممِ مقتدرِ ایران است.


ادامه ی عاشقی را ببینید

 ادامه ی عاشقی

نوشته شده در تاریخ شنبه 27 آبان 1391 توسط صبورا .
طبقه بندی: صدای سخن عشق (بیانات، پیام ها و ...)  "من با سوغاتى خریدن مخالف نیستم، اما با این بازارگردى‌ها چرا؛ خیلى بد است. یك عده‌اى عطش بازارگردى دارند؛ اینها ملت شما را، مردم شما را سبك میكند؛ حیف است. میروند یك جنسهائى را میخرند، غالباً هم جنسهاى بى‌كیفیت از كشورهاى دوردستِ سودجو كه با همان كمپانى‌هاى داخل آن كشور میزبان بندوبست دارند. براى حجاج جنس بدلى و بى‌كیفیت درست میكنند مى‌آورند توى این بازارها میریزند، شما هم میروید این ارز خودتان را و عِرض خودتان را میریزید براى اینكه این كالاهاى بى‌كیفیت را خریدارى كنید. امروز در كشور ما خوشبختانه كالاهاى داخلى با كیفیت خوب، متنوع، زیبا، ساخته‌شده‌ى دست كارگر ایرانى - برادر خودتان - فراوان است. بعضى‌ها قبل از اینكه سفر مكه بروند، سوغاتى‌هاى سفر را در اینجا میخرند - كار خوبى است - نگه میدارند؛ بعد كه برگشتند، همانهائى را كه در بازار شهر خودشان تهیه كرده‌اند، به عنوان سوغاتى میدهند. هدیه‌ى سفر است دیگر، خوب است. این كار، خیلى كار خوبى است.

بعضى‌ها به عنوان چیز متبرك، از آنجا سوغاتى مى‌آورند؛ تبركى ندارد. این جانمازهائى كه در سنندج و كردستانِ خودمان میبافند، بمراتب از جانمازهائى كه از آنجا مى‌آورند، بهتر است. برادر خودتان را تقویت كنید، ساخت دست او را كه هم زیباتر است، هم بهتر است، بخرید و این را به عنوان سوغاتى بدهید. این را آنجا ببرید و به افرادى كه دوست دارید، سوغاتى بدهید. همه‌ى اجناس خودمان همین طور است؛ حالا من جانماز را مثال زدم كه مقدس‌ترین است. اینها را رعایت كنید."

 

 منبع:

رجا نیوز

نوشته شده در تاریخ شنبه 13 آبان 1391 توسط صبورا .
طبقه بندی: اندر کوی جانان (جملات قصار امام خمینی و امام خامنه ای) مناسبت ها 
حضرت آیت‌الله بهجت(ره) معتقد است: ولی فقیه باید تمام شئونات امام معصوم به استثنای امامت و آنچه را که مخصوص امام معصوم است، داشته باشد و بدون تشکیلات حکومتی، دشمنان نخواهند گذاشت که حکومت و آئین اسلامی عملی شود.

حضرت آیت‌الله العظمی بهجت(ره) در کتاب «پرسش‌های شما، پاسخ‌های آیت‌الله بهجت» درباره ولایت فقیه و محدوده اختیارات آن می‌فرماید:

 

می‌دانیم که دین اسلام آخرین دین، و احکام و قوانین اسلام آخرین مقرراتی است که از ذات مقدس پروردگار وضع شده است، و پیغمبری بعد از خاتم انبیا صلی‌الله علیه و آله نخواهد آمد ‌و کتابی آسمانی بعد از قرآن کریم فرستاده نخواهد شد و باید این کتاب تا قیام قیامت، کتاب قانون بوده و عترت اهل‌بیت پیامبر اکرم علیهم‌السلام، مبیّن آن باشند.


ادامه ی عاشقی را ببینیدادامه ی عاشقی

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 3 آبان 1391 توسط صبورا .
طبقه بندی: پیروی مذهب رندان (مباحث ولایت فقیه) 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در پیامی جان باختن جمعی از دانش آموزان دختر شهرستان بروجن را كه در پی سانحه واژگونی اتوبوس رخ داد، تسلیت گفتند.
متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و اناالیه راجعون
حادثه اندوه باری كه به كشته شدن گروهی(بیست و چند نفر) و مجروح شدن جمعی دیگر از نونهالان و دانش آموزان عزیز میهن اسلامی منجر شد، موجب تالم و تاثر شدید اینجانب گردید.
مصیبتی كه جز روح و بشارت الهی چیزی توان كاستن از سنگینی آنرا ندارد و صبر بر آن موجب بارش رحمت بر قلبهای داغدیده پدران و مادران و بستگانی است كه در این عزا به سوگ نشسته‌اند.
اینجانب با قلبی محزون، صمیمانه‌ترین تسلیت‌های خود را به همه بازماندگان خصوصا اولیاء و مربیان و همكلاسی‌های داغدیده آنان تقدیم می‌دارم و از خداوند رحیم می‌خواهم كه بهترین جزای صابران و سكینه و رحمت خود را بر آنان نازل فرماید و آن عزیزان سفر كرده به ملكوت را با شهدا محشور فرماید و همه مجروحان را شفای كامل و عافیت و سلامت عنایت فرماید.
سیدعلی خامنه‌ای
30
مهر 1391

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 آبان 1391 توسط صبورا .
طبقه بندی: صدای سخن عشق (بیانات، پیام ها و ...) 


پونیشا :: نیروی کار مجازی
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic